Průzkum spokojenosti

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Celem badania jest zebranie wyników pomiaru satysfakcji klientów Fraikin oraz ich wykorzystanie do poprawy jakości świadczonych usług. Wypełnienie kwestionariusza jest całkowicie dobrowolne i zajmie nie więcej niż 5 minut. Wszystkie informacje są tajne i użyte zostaną jedynie przez Fraikin.

Dotazník týkající se služby dlouhodobého pronájmu

Název firmy
Jméno a příjmení
Pozice ve firmě

Dotazník týkající se služby dlouhodobého pronájmu

Můžete odpovědět, kolik automobilů má autopark Vaší firmy (včetně automobilů Fraikin, konkurence a vlastních)?
Můžete popsat svůj autopark podle druhu vozidel? Kolik máte automobilů typu
Plánujete v budoucnu svůj autopark rozšířit?
Jaké je průměrné stáří vašeho autoparku?

Dotazník týkající se služby dlouhodobého pronájmu

Spolupracujete kromě firmy Fraikin s jinými firmami v oblasti pronájmu vozidel?
Zhodnoťte prosím každou uvedenou vlastnost na stupnici od 1 hvězdičky do 5 hvězdiček, kde 1 je nejnižší známka, a 5 nejvyšší. Hodnocení prosím proveďte z hlediska spolupráce s firmou Fraikin.
Přizpůsobení nabídky vozidel Vašim potřebám FraikinKonkurenceDoba realizace dodání automobilů FraikinKonkurenceKvalita spolupráce s poradcem klienta FraikinKonkurenceSchopnost naslouchat potřebám na straně poradce klienta FraikinKonkurenceKvalita spolupráce s koordinátorem servisu FraikinKonkurenceProces diagnostikování potřeb Vaší firmy před uzavřením kontraktu FraikinKonkurenceRozsah nabízených vozidel (značky, modely, oblast použití a další) FraikinKonkurenceRychlost reakce servisu v případě nehody FraikinKonkurenceProfesionalita nabídnuté servisní služby FraikinKonkurenceKvalita prováděných oprav vozidel FraikinKonkurenceTechnický stav a dostupnost náhradních vozidel FraikinKonkurenceKvalita provádění pravidelných technických prohlídek FraikinKonkurence
Jste spokojen/a se spoluprací s firmou Fraikin?
Doporučil/a byste ostatním služby pronájmu Fraikin?
Co by se v naší službě mělo změnit?
© Fraikin 2018 ® Všechna práva vyhrazena | vytvořil Trendmark.pl