Rok 2016 si budeme pamatovat i díky úspěchům, kterých společnost FRAIKIN v tomto roce na českém trhu dosáhla. Jedním z nejdůležitějších milníků je pokoření hranice 500 vozidel ve správě a umístěním se tak na první příčku v pronájmu užitkových a nákladních vozidel. Díky mnohaletým zkušenostem a důvěře našich zákazníků se každoročně zvětšuje nejen flotila, kterou spravujeme, ale i tým profesionálů, kteří se každý den starají o pohodlí a komfort našich zákazníků.

V tomto roce se udála spousta akcí, které jsme spolupořádali a kde jste se s námi mohli potkat. V květnu jsme společně s Francouzko-Českou obchodní komorou pořádali turnaj v Pétanque v Brně, kde jsme se při této příležitosti setkali s klienty z tohoto regionu a vytvářeli tak vztahy pro budoucí spolupráci. V tomto měsíci také proběhla velkolepá akce sdružení dopravců ČESMAD, při příležitosti oslavy 50-ti let fungováni tohoto sdružení a FRAIKIN byl hrdým partnerem této akce. V červnu jsme začali pomáhat nadaci Truck Help, která pomáhá rodinám jejichž rodinný příslušník přišel o život při výkonu povolání jako profesionální řidič. V září jsme se také stali partnerem hokejové Sparty, která nám poskytla lístky na všechna domácí utkání v sezóně 2016/2017. Tato utkání navštěvují naši obchodníci s klienty, budují zde obchodní vztahy, domlouvají spolupráci a hledají nové obchodní příležitosti.

V roce 2017 chceme být i nadále dobrým partnerem pro naše zákazníky a pomáhat jim tak rozvíjet jejich podnikání bez starostí, hledat nová řešení společně s klienty a nabídnout jim tak ty nejlepší služby. Za tímto účelem budeme v příštím roce rozšiřovat vozový park krátkodobé půjčovny a rozšíří se i síť provozoven krátkodobého pronájmu.

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za důvěru a popřát Vám hodně pracovních i osobních úspěchů v roce 2017.

 

Těšíme se na spolupráci v roce 2017!

 

Tým FRAIKIN