Fraikin_logo_you_driveFRAIKIN ČESKÁ REPUBLIKA dodává vybavení a služby firmám a institucím využívajícím užitkové vozy ve svém každodenním provozu. Tyto služby jsou součástí moderních řešení pro správu automobilů, jež naše firma nabízí všem uživatelům vozidel, od vlastníků jednoho nákladního automobilu až po podniky disponující celými flotilami.

Společnosti skupiny Fraikin pojí společná, hluboce zakořeněná firemní kultura vyplývající z více než sedmdesátiletých zkušenosti v oblasti přizpůsobování se potřebám obrovského množství klientů – různě velkých firem a institucí působících v různých oblastech a nacházejících se v různých fázích svého vývoje.

Fraikin dodává téměř všechny druhy vozidel, jako jsou furgony, podvozky s různými druhy nástaveb, tahače, návěsy, chladící a mrazicí vozy, nákladní vozy se spouštěcími rampami a nakládací rampou, samovykládací vozy a mnoho dalších speciálních vozidel na míru.

Tým manažerů, techniků a specialistů v oblasti zákaznického servisu se vyskytuje vždy poblíž klientovi. Týmům pracujícím v terénu pomáhají a radí specialisté z centrály zodpovídající za efektivitu a kvalitu služeb, spokojenost klientů a přípravu nových nabídek odpovídajících měnícím se potřebám klientů.

Mapa Skupiny Fraikin

Historie

pobočka Fraikin je součástí evropského koncernu Granclon Group, největší firmy zabývající se pronájmem užitkových vozů a dodávek na Starém kontinentu. Firma FRAIKIN ČESKÁ REPUBLIKA zahájila svou činnost v roce 2013.

news

10 let Fraikin Polska

2016
global

Zahájení činnosti společnosti Fraikin v Rusku, Německu a v Itálii.

2015
wegry

Otevření nové pobočky v Maďarsku.

2013
cz

Otevření nových poboček v České republice a na Slovensku.

2011
szwajcarja

Otevření nových společností Fraikin Polska a Švýcarsko. Koupě firmy LocaFroid (Francie) s flotilou 2000 návěsů.

2006
1

Koupě britské firmy Transfleet a integrace s Fraikin UK 14 400 vozidel.

2005
france

Přijetí skupiny Locamion (Francie), zdvojnásobení potenciálu.

1996
spain

Zahájení činnosti ve Španělsku – nová obchodní strategie opírající se o síť nezávislých partnerů

1996
belgia

Otevření firemní pobočky v Belgii.

1992
brytania

Zahájení činnosti ve Velké Británii.

1979

Vedení společnosti Fraikin

Jiri Rudolf

Country Manager

artur

Artur Nowicki

CEO CEE Region

Informace pro tisk