Nezávazná
poptávka

Společnost Fraikin se zabývá krátkodobým i dlouhodobým pronájmem návěsů, tahačů nebo soupravy tahače + návěsu. Nabízíme individuální sestavení různých druhů nástaveb návěsů, jako například plachtové, skříňové, kontejnery, sklápěčky i chladící a mrazicí boxy s vlastním agregátem jak ve standardní tak v lowdeckové podobě s možností nastavení teploty od -18°C do 5°C.

Výhodný pronájem našich návěsů

Pronájem návěsu je výhodný pro všechny firmy a podnikatele, zvláště, máte-li zakázky s mnoha druhy přepravovaného zboží. Protože nabízíme veškeré druhy nástaveb návěsů, dokážete spolu s námi snadno vykrýt poptávku vašich zákazníků.

Kde a jak si půjčit návěs

Dlouhodobé půjčení návěsu
Všechny námi nabízené návěsy si můžete zapůjčit dlouhodobě, a to po dobu až šedesáti měsíců. V této době společnost Fraikin hradí veškeré výlohy spojené s užíváním návěsu, jako je pravidelný servis, kontrola dezénu pneumatik, kontrola brzd apod. Pro rychlou objednávku pronájmu návěsu vyplňte náš jednoduchý nezávazný on-line formulář. Po odeslání vás bude kontaktovat náš specialista, se kterým dojednáte zbytek náležitostí pro sepsání smlouvy o pronájmu návěsu a místa a termínu vyzvednutí. Společnost Fraikin najdete dvakrát v Praze a nově jsme pro vás otevřeli i pobočku v Brně.

Vyberte si jeden z návěsů od předních výrobců, jako je Krone, SCHMITZ CARGOBULL nebo SCHWARZMULLER.

13501672_679561242184573_4825110224162940754_n

Návěs plachtový - Low Deck

O4
Výbava: paletový koš

KRONE MegaLiner – LOW DECK
img_0712

Návěs plachtový

O4
Výbava: paletový koš

KRONE PROFILINER SDP 27 eLB4
Fotolia_72248286_Subscription_Monthly_L

Návěs mrazicí/chladicí

O4
Diesel agregát s palivovou nádrží
Výbava: agregát Thermoking -20, paletový koš

KRONE COOL LINER