Cenový
odhad

Krátkodobý pronájem vozup3-1_new

1 den až 12 měsíců

Klienti hledají řešení zaručující výhody související s pronájmem vozidel bez dlouhodobých závazků. Námi nabízený krátkodobý pronájem je jednoduchým a flexibilním produktem, který zajišťuje jednoduchý přístup k moderní flotile vozů bez zbytečných formalit a závazků. Znamená úsporu nákladů a jistotu poskytnutí služeb nejvyšší kvality.

Máte zájem o pronájem vozidla na jeden den nebo 12 měsíců? Vyskytla se potřeba rychlého sestavení flotily pro Vaší firmu? Chcete-li obdržet nabídku krátkodobého pronájmu, přejděte prosím, ke kontaktnímu formuláři nebo kontaktujte jednoho z našich prodejců.Pronájem tam, kde se Vám to hodí

Proč si pronajmout vůz od Fraikin

  • newicon1Pobočky v Praze a Brně 
  • newicon1Jednoduchý a rychlý proces pronájmu
  • newicon1Možnost využívání vozidel na území celé Evropské unie
  • Největší flotila vozidel v rámci krátkodobého pronájmu v Evropě

Naše flotilap4

Dodávky a valníkyp2

Chladící a mrazící vozy

 Skříňové nástavby

 p1

Nákladní vozy a návěsy

ZÍSKEJTE CENOVÝ ODHAD PRONÁJMU

PLÁN PRONÁJMU

KONTAKTNÍ ÚDAJE

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb o ochraně osobních údajů („ZOOU“) je správcem Vašich dobrovolně uvedených osobních údajů je společnost FRAIKIN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., IČ: 290 58 481 se sídlem v Praze, Olbrachtova 2006/9. Vaše osobní údaje budou zpracovávány za účelem poskytnutí odpovědi na Vaší poptávku zadanou prostřednictvím kontaktního formuláře a za účelem budoucího zasílání obchodních sdělení. Jste oprávněn k přístupu a k úpravám svých osobních údajů, jakož i k dalším právům stanovených paragrafem 21 ZOOU. Upozorňujeme, že shromažďované osobní údaje mohou být poskytovány oprávněným subjektům v souladu s právními předpisy.